Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat firmamız profesyonel ve ilkelerini ön planda tutarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sonrası hazırladığı titiz çalışma planı ile müşterisine taşımada güven ve konforu hissettirmekte başarısı ile her daim örnek alınmaktadır.  Araç filomuzun geniş olması 81 ile her türlü taşımayı gerçekleştirmemizde etken olmuştur.   

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi evden eve nakliyat firmamız sigortalı şekilde taşıma işlemleri yapar. Firmamıza başvurduğunuzda, eksper ücretsiz olarak gelir ve eşyalarınızın listesini çıkarır. Hangi durumlarda zararın karşılanacağı belirlenir, ayrıca liste de hazırlanır. Daha sonra şehir içinde gidilecek yerin adresi alınarak zaman verilir. En son kontroller yapılır ve eşyalarınızda çalınma, kayıp, kırılma durumlar varsa sözleşme içeriğindeki ayrıntılara göre ödeme yapılır. 

Sözleşme içeriğinin müşteriler tarafından tam bilinmesi önemlidir. Kayıplarda memnuniyetsizlik veren sonuç olmaması bakımından ayrıca önemlidir. Sözleşme dışındaki bir durumdan kaynaklanan zarar, ciddi bir sıkıntı demektir. Şehiriçi nakliyat olarak sigorta firması ve diğer konularda teknik bilgiler sizlere verilmektedir.

Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi nakliyat firmamız fuar alanı taşımacılık işlemlerinde de beklentilerinizi karşılayan sonuçlar verecektir. En sık başvurulan ve gidiş dönüş şeklinde bir işlem olan fuar alanı taşımacılıklarında detaylı şekilde hizmetler sunulur. Sökülüp kurulması gereken malzemelerde yine isteğe göre uygulamalar yapılır. Başka yere taşınması için gerçekleşen işlemlerde etkili çözümler alınması hedeflenir. Yani zamanlama ayrıntısına önem verilmektedir. Eğer düzenli şekilde taşımacılık gerekliyse bu durumda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.