Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız diğer pek çok firma arasından sıyrılarak sektöründe yerini belli etmiştir. Yılların tecrübesi ve profesyonelliğini kullanan firmamız uzun yıllardan beri nakliye sektöründe hizmet sunmaktadır. Ev taşımacılığı konusunda önemli bir yere sahip olan firmamız sayesinde güvenilir bir taşıma hizmeti yürütebilirsiniz. Eşyalarınıza zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma hizmeti sunan firmamız tarafından eşyalarınız özenli bir şekilde ambalajlanmaktadır. 

Evden Eve Nakliyat

Eşyaların korunmasını sağlayan ambalajlar taşıma sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle firmamız taşıma sektörü için özel olarak üretilmiş ambalajlardan faydalanmaktadır. Bunun yanı sıra personellerimiz tarafından bu ambalajlama hizmetleri çok dikkatli bir şekilde yapılarak eşyalarınızın kırılması, çizilmesi veya zarar görmesinin önüne geçmek amaçlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin tercihine uygun özel paketler de bulunduğundan dolayı ihtiyaç halinde bu özel ambalajlar da kullanılabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat  hizmeti rekabetin artması sonucu daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçlayan nakliye firmaları expertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmetinin önemi taşıma günü herhangi bir problemle karşılaşmanın önüne geçmektir. Bu nedenle birçok firma tarafından ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Firmamız ekspertiz hizmetinin önemini bildiğinden dolayı firmamızla irtibata geçildikten sonra hemen adresinize bir ekspertiz yönlendirilmektedir. 

Ekspertiz tarafından eşyaların durumu ve ihtiyaç duyulan nakliye aracı sayısı, nakliye personeli sayısı, ambalaj miktarı ve iki adres arasındaki mesafe değerlendirilerek yapılacak ücretlendirme ortaya çıkarılmaktadır. Ayrıca taşınma günü ihtiyaç duyulan her şey ekspertiz hizmeti sayesinde öğrenilerek taşınma günü bir problem çıkmasının önüne geçilebilmektedir.

Evden Eve Nakliye Sektöründe Sigortanın Önemi

Kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı güvenliği için nakliye sigortası yapmaktadır. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetinde de olduğu kadar şehirlerarası nakliye işlemlerin de kullanılması gereken nakliye sigortası sayesinde eşyaların zarar görmesi halinde eşyaların hasarı sigorta şirketleri tarafından karşılanabilmektedir. Ayrıca ekspertiz işlemleri için gelen yetkililerle nakliye konusunda anlaşma sağlamanız halinde size nakliye sigortası hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Nakliye gününden önce sigorta poliçeleri sizlere teslim edilerek eşyalarınızın güvenliği sağlanmaktadır. Sigorta kaliteli bir evden eve nakliyat nakliye anlayışının sonucu olarak ortaya çıkmıştır.